Jdi na obsah Jdi na menu
 


A-Z

AVRIL LAVIGNE:
Kanadská zpěvačka Avril Lavigne se v roce 2002 stala konkurentkou Britney. V rozhovorech ji pokaždé pomlouvala, nazývala ji sladkou panenkou Barbie, kterou by se ona nikdy stát nechtěla. Prohlašovala, že si na pódium bere takové oblečení, které se jí líbí a takové, které nosí normálně venku, že prý není jako Britney, která vystupuje na pódiu jen ve spodním prádle a oblečení jí vybírají módní návrhářky a různí stylisté
BABY ONE MORE TIME:
Britney Spears odstartovala svoji veleúspěšnou kariéru zpěvačky svým prvním debutem BABY ONE MORE TIME. Z alba vydala jako první stejnojmený singl, který se katapultoval (ostatně jako celá deska a další vydané singly) na první místa hitparád. S tímto cd Britney sklízela úspěchy po celém světe. Debut Baby One More Time se stal hned několikrát platinovým, bez mála se ho prodalo 30 miliónů.
CROSSROADS:
Britney chtěla jistě zaujmout nejen jako zpěvačka, ale také jako herečka. Svoji první velkou filmovou roli obdržela u projektu Crossroads. Bohužel, ale většina lidí vidí raději Britney za mikrofonem než na plátně. Tato komedie sklízela kritiku, kde se jen dalo :( Vše to dotáhla do konce cena, která jmenovala Britney nejhorší herečkou.
DRBY:
Každý jistě ví, že o Britney neustále kolují v bulvárech nejrůznější drby. Je známo, že Britney dokáže médiím přitáhnout mnoho čtenářů, proto se vyskytuje velmi často na úvodních stránkách bulvárních tisků. Britney je celebritou, která se vyskytuje v bulvárech téměř nejčasteji. Někdy je až neskutečné, co si dokážou média navymýšlet... Britney tyto nepravdivé zprávy už bere s nadhledem, nevšímá si jich, ale několikrát se už stalo, že to bulvár dost přehnal, tak se to dostalo až k soudu, kde Britney požadovala od bulvárního tisku odškodné s omluvou.
EAMON HOLMES:
Toto jméno Vám nejspíš nic neříká, ale je to jméno jednoho moderátora ranní televizní show na ITV, který dělal s Britney jednou rozhovor a po skončení se o ní nevyjádřil zrovna příjemně: "Je to typ osoby , která s Vámi dělá rozhovor, a přitom vám celou dobu kouká přes rameno na lidi, kteří ji radí. Myslím, že její problém je v tom, že není příliš inteligentní. Vůbec netušila, co má říct. Třeba jsem po ní chtěl, aby mi pověděla něco o své poslední desce, a ona na to že je bezva, dobrá a super. Vlastně na všechno odpovídala stejně."
FANOUŠCI:
Každá hvězda má své fanoušky, Britney není samozřejmě vyjímkou. Jen díky nim má tolik prodaných cd, plné koncerty a jsou to právě oni, kteří se snaží Britney co nejvíce podporovat. Britney má své fanoušky velmi ráda - ráda se jim podepíše nebo případně se s nima moc ráda vyfotí.
GREATEST HITS:
Koncem roku 2004 připravila Britney, fanouškům pěkný dárek pod stromeček ;) Ze svých 4 alb shrnula své největší hity na jediné cd + přidala tam dvě novinkové skladby: úspěšné My Prerogative a chytlavé Do Somethin´. Kromě cd vyšlo také dvd, nazvané rovněž Greatest Hits, kde Britney shrnula všechny své vydané videoklipy + přidala tam mnoho bonusů, nezveřejněných scén apod...
HVĚZDA NA CHODNÍKU SLÁVY:
Jen ti nejúspěšnější z nejúspěšnějších jí získají. 17.listopadu 2003 se toto podařilo i Britney Spears.
CHAOTIC:
Britney a Kevin měli už plné zuby, těch bulvárních informací o jejich rozvodu. Manželé chtěli světu ukázat jak to všechno doopravdy vlastně je. Žádný rozvod! Jen šťastný, zamilovaný pár, který si užívá zábavy a všeho. Přesně toto můžete vidět ve vlastní reality show Britney Spears a jejího manžela Kevina Federlina. Chaotic prošel opět mezi všemi kritiky a moc chvály neposbíral. Sledovanost nebyla také nějak extra závažná, ale přeci nějaké věrné diváky si možná tento pořad našel. Ono se není čemu divit, tato show je tvořena převážně z vlastně natočených záběru Brit a Keva, některé z nich jsou rozmazané, a né zrovna lákající.
IMAGE:
Britney je známá tím, že se její nová image vždy změní vždy o 180° a všechny tím šokuje. Tak například, když ještě nevinná 17.letá Britney odstartovala svoji kariéru, sázela na image panny, její motto bylo "Sex, až po svatbě!". Jenomže uplynulo pár let a v roce 2003 - 2004 se Britney změnila k nepoznání. Už žádné slaďounké songy - přitvrdila. Už žádná image panny - stal se z ní sexsymbol, na svých koncertech předváděla tak žhavou show, že všichni jen nevěřícně zírali. Kromě toho je Britney známá svojí image blondýny, i přesto, že její přírodní barva vlasů je hnědá.
JUSTIN TIMBERLAKE:
První velká láska Britney Spears byl Justin Timberlake. Chodili spolu asi 4 roky. Britney a Justin byli do sebe velice zamilováni a nevěřili, že by je někdy něco mohlo rozdělit....stalo se. V roce 2002 se pár snů rozešel, dodnes se přesně neví co bylo příčinou. Někdo říká, že Britney Justina podvedla, někde se zase píše že Justin podvedl britney...důvody jsou různé... Britney byla rozchodem velmi zaskočena, velmi ji to mrzelo a snažila se k Justinovi ještě nějak vrátit...
KEVIN FEDERLINE:
Tanečník Kevin Federline se seznámil s Britney v roce 2004, když probíhalo turné Onyx Hotel. Jejich setkání přerostlo v lásku a Kevin trávil s Britney mnoho času, samozřejmě ve všech časopisech se psalo, že je to jistě jen další z Britneyiných aférek! Ale nebyla! Všechny dohady ukončili svatbou v září 2004. Hned po svatbě se už lidé začali vsázet, kdy se rozvedou. Časopisy už proběhlo už nespočetně mnoho drbů o jejich rozvodu, o tom že Britney Kevina vyhodila z domu, že ji Kevin podvádí...nic nebyla pravda. Po roce manželství se narodil jejich syn Sean Preston a vypadá to, že jsou šťastná rodinka ;)
LOUISIANA:
Louisiana je Britnein rodný stát, narodila se zde v malém městečku Kentwood.
MICKEY MOUSE CLUB:
Dalo by se říct, že Britney začala svou dráhu zpěvačky už v 11ti letech, v televizním pořadu Mickey Mouse Club. Spolu s Britney zde účinkovali i další známé celebrity - Justin Timberlake a Christina Aguilera. Zpočátku na konkurzech nechtěli Britney přijmout, kvůli nízkému věku (8let). Tak zkusila štěstí o 3 roky později, kdy se jí to už podařilo ;) Britney zde předvedla svůj zpěv a tanec.
NÁKUPY:
Mezi zájmy Britney, patří i nakupováni. Věnuje tomu velmi často. Co se týče jídla, Britney chodila téměř denně do Subwaye na kávu se sójovým mlékem, nebo si třeba zajde do Mc´Donaldu, když chce navečeřet v luxusním stylu navštíví restauraci Moonshadow´s. Vímě, že o Britney se píše mnoho bulvárních článků, i přesto si Brit kupuje časopisy, ale jen ty ve kterých se samozřejmězrovna neobjevuje :D Ráda si počte o ostatních ;) Když Brit nakupuje velký nákup, často jí s ním pomáhá Kevin. Ale velmi často chodí Britney nakupovat se svou sestrou a matkou, kamarádkou Felicií nebo různými přáteli.
ONYX HOTEL TOUR:
Jedno z nejúspěšnějších turné co Britney podnikla, ale zároveň nejšokující. S vydáním alba In The Zone, se kterým přitvrdila se vydala na šňůru koncertů. Že Britney dospěla a celkově změnila svou image z hodné holky na sexsymbol, mohli diváci jednoho z těchto koncertů zpozorovat. Na pódiu předváděla žhavou sexy show... Bohužel toto turné nebylo dokončeno. Polovina koncertů musela být zrušena kvůli zranění, které si britney způsobila při natáčení videoklipu Outrageous, poranila si nohu :(
PAPARAZZI:
Žádná slavná celebrita už nemůže mít své soukromí, kvůli dotěrným paparazzi, kteří každou celebritu pronásledují snad na každém kroku. A to o Britney platí dvojnásob! Britney je totiž jedna z nejstřeženějších celebrit světa. Jakmile si někam vyjde hned má zasebou hejno fotografů, dá se říct, že Britney si už na tuto situaci zvykla, ale i přesto jí tito dotěrní lidé velmi vadí. Paparazzi udělají vše, aby zachytili co nejvíce snímků Britney, jsou schování třeba v křoví a jakmile uvidí Britney, už se nezastaví pronásledují jí do posledního kroku, jen aby měli co nejvíce fotek, za které poté dostanou velké peníze. Chudák Britney ....
QUEEN OF THE POP:
Neboli nová královna popu. Téměř každý hovoří, že Britney by se mohla stát po Madonně novou královnou popu. Má na to velké předpoklady.
RODINA:
Rodina je Britneyinou velikou oporou - její bratr Bryan, sestra Jamie Lynn (o které, ale mnoho lidí říká, že její cestu do showbyznysu jí vyšlapala Britney a Jamie toho jen využívá, že bez Britney by se třeba jako herečka neuplatnila. Jsou to, ale pouze myšlenky lidí, každý na to má svůj názor), matka Lynne, která je její velkou oporou, otec Jamie (který se s Lynne rozvedl v roce 2002) a samozřejmě její manžel (kterého kritici nešetří) a nakonec její syn Sean Preston Federline, je Britneyino zaltíčko ;) Celou svou rodinu miluje.
SEAN PRESTON FEDERLINE:
V roce 2004 začala Britney snít o dítěti s Kevinem. 14.září 2005 se její přání vyplnilo. na svět se dostal císařským řezem Kevinův a Britneyin syn, který dostal jméno Sean Preston. Britney toužila být dobrou matkou a její přání měl vyplnit již zmíněný Sean.
TETOVÁNÍ:
Tělo Britney zdobí pár tetování. Jedno z nich je i andíleček na spodní části zad, který má Britney udržet šťastnou. Tetování má i na noze - na nártu, dvě hrací kostky má vytetované na zápěstí, za krkem máhebrejská písmena, která symbolizují boží léčivou sílu....a další. Její tělo zdobí celkem 5 tetování.
UKONČENÍ KARIÉRY:
Když Britney v roce 2004 vydala výběrovku svých největších hitů, a oznamovala, že se chystá usadit a založit si rodinu, každý řešil zda je to konce kariéry Britney Spears. Když oznámila, že je těhotná už nikdo nedoufal, že by se mohla vrátit zpět na scénu. Pravda je, ale jiná. Britney vydává v roce 2006 své nové cd.Žádný konec kariéry není a vypadá to, že nebude ;)
VOŇAVKY:
Britney v roce 2004 vydala svou první kolekci vůně Curious, která se stala překvapivě velmi úspěšnou. Možná úspěch vedl k vytvoření další kolekce, tentokrát pod názvem Fantasy, který sice nedosáhl takového úspěchu jako její předchůdce, ale své vlastníky si také získal. V roce 2006 Britney připravila svoji limitovanou edici své první veleúspěšné vůně Curious.
WADE ROBSON:
Jméno Wade Robson Vám asi nic neříká. Ale Britney poté co se rozešla se svým dlouholetým přítelem Justinem, spadla do aférky s již jmenovaným choreografem. Seznámili se v dubnu roku 2002, ale Britney mu zanedlouho dala kopačky, protože Wade celou aférku s Britney řekl Justinovi...Britney poté velmi zpytovala svědomí.
X-TINA:
X-Tina, nebo-li Christina Aguilera je považována za jednu z konkurentek Britney. Obě dvě se znají už od dětsví, vystupovaly spolu v televizní show Mickey Mouse Club. Obě dvě se vydali do světa showbyznysu ve stejnou dobu, soupeřili spolu v hitparádách, ale Britney byla vždy ta, která vyhrávala. Téměř každý si myslí, že se tyto dvě zpěvačky nemají v lásce a snaží se proti sobě bojovat, ale pravda je opakem. Sice nejsou nejlepší kámošky, ale rivalky rozhodně nejsou. Rádi si spolu pokecají a berou se jako normální kamarádky. Jinak Britney má svoji dráhu zpěvačky úspěšnější, než má X-Tina.
Y JAKO??:
K tomuto písmenu mě nic nenapadlo :( Pokud by mi někdo chtěl pomoct a napadlo ho nějaké slovo, které začíná od Y a týká se Britney, tak mi ho můžete poslat na
e-mail...budu rád ;)
ZRANĚNÍ:
Britney si už způsobila hromadu zranění, převážně při natáčení nějakého videoklipu. Například v Sometimes nebo v Oops si poranila nohu. Asi nejznázmější zranění Britney měla, když si během natáčení choreografie do videoklipu Outrageous udělala něco vážněho s nohou, kvůli tomu muselo být zrušeno nejen celé natáčení, ale také mnoho koncertů, které měla odehrát v Americe při svém turné Onyx hotel.

Zdroj:LoveBritney.net