Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak jak jde čas

podívejte se, jak se nám Britney postupem času pěkně mění

rok 1998
Britney je teprvé 17tiletá "sladká holčička". Nosí ne moc odvážné věci, ale hezky barevně sladěné a roztomilé. Nikdo moc nevěřil, že Britney moc dlouho v show bussinesu udrží.
rok 1999
V roce 1999 se její styl moc nezměnil, jen začala nosit kratší trička a oblečení.
rok 2000
Britney si změnila účes k lepšímu a začla nosit o něco odvážnější věci. Britney je přezdívaná jako princezna, ale i nová královna popu.
rok 2001
V tomto roce nastalo hodně změn. Britney se se svým novým singlem I'm a slave 4 U představila jako nová sexy dračice. Začla nosit tedy celkem hodně odvážné oblečení.
rok 2002
Britney v tomto roce trošičku s odvážností polevila a nosila spíše pohodlnější oblečení a svěží. Holčičí look.
rok 2003
Další hodně velká změna přišla v roce 2003. Z Britney se stala opravdová sexy diva. Natočila taky duet s Madonnou. britney v tomto roce taky dospěla a její hudba se razantně změnila.
rok 2004
Britney trošičku přibrala a začla chodit s tanečníkem Kevinem Federlinem, kterého si za pár měsíců vzala.
rok 2005
Britney narostlo bříško, a to proto, že otěhotněla se svým manželem Kevinem. Nosila tedy spíš pohodlé oblečení.
rok 2006
V roce 2006 má Britney už nějakou dobu svého chlapečka Seana, kterého stále kojí a Britney díky těhotenství přibrala, je přece mamina a nosí volnější oblečení.
rok 2007
Britney znovu, ještě v roce 2006, otěhotněla a ke konci roku 2006 porodila 2. syna Jaydena Jamese. Po té Britney hodně zhubla a vypadá opět skvěle, skoro už jako předtím. Britney začla opět po dlouhé době nosit trošku odvážnější věci a bylo tady taky "pár" nevkusných oděvů a jeden "kalhotkový skandál" s Paris Hilton, respektive nekalhotkový. Britney natáčí po dlouhé době své 5. studiové album a ohlašuje svůj velký návrat.
 

Zdroj:LoveBritney.net